На попуст!
На залиха во главен магацин

Тепих Бројки и Букви Син ∅100x160cm – Topolino

2,090.00ден

Опис

Димензии: ∅100x160cm елипса
Материјал: 100% Полиестер
Антибактериски
Дебелина: 10 мм
Има подлога што не се лизга.
Може да се пере во машина на 30 °