На попуст!
На залиха во главен магацин

Тепих Часовник ∅140cm – Topolino

2,090.00ден

Опис

Димензија: ∅140цм
Материјал: 100% Полиестер
Антибактериски
Дебелина: 10 мм
Има подлога што не се лизга.
Може да се пере во машина на 30 °

Може да ви се допаѓа и…