На залиха

Тепих Мапа На Светот Животни 100х160см – Topolino

2,390.00ден

Опис

Димензии: 100х160 см
Материјал: 100% Полиестер
Антибактериски
Дебелина: 10 мм
Има подлога што не се лизга.
Може да се пере во машина на 30 °

Може да ви се допаѓа и…