На залиха во главен магацин

Термос за две шишиња Сина – Kikka Boo

620.00ден

SKU: 550301 Категории ,

Опис

• Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.
• Со широк отвор за две шишиња.
• Исклучително погоден за прошетки или екскурзии.
• Практична рачка за лесно носење.
• Интересен дизајн.
• Димензии на производот: 23,5x17x10cm.

Вие исто така би сакале…