Нема на залиха

Трамболина 305 cm 10 ft (Мрежа внатре)-Byox

15,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066FJ10FT5 Категории: ,

Опис

Производот може да го користат деца и возрасни и сите кои сакаат да се забавуваат и да вежбаат. Наменето е за деца над 6-годишна возраст. Максимална тежина на корисниците до 150 кг. Користејќи ја, лесно можете да ги согорите вишокот калории, да ја подобрите функцијата на белите дробови, расположението и физичката состојба. Трамболината е со дијаметар 305 см, висина од површината 76 см и висина на мрежата 180 см. Комплетот вклучува заштитна мрежа, скалила. Цевките се галванизирани и се изработени од не’рѓосувачки челик. Големина на производот: Пакување: 1 ЕЕЗ / ЦТН Големина на картон: 160 x 50 x 21 см