На залиха во главен магацин

Трамболина 8ft (244 cm) Без Скали – Master

14,990.00ден

SKU: 21493 Категории: ,

Опис

Максимална тежина до 100kg
Примена за надворешен простор и приватна употреба
Материјал галванизиран челик
Подлога за скокање е отпорна за скокање на временски услови
Внимание не е наменето за деца под 3год
Карактеристики на трамболината: заштитна подлога со јадро од пена прекриено со долготрајна гумена навлака, 42 галванизирани челични прижини, 6 горни и 6 долни галванизирани столбови, галванизирана челична рамка, пластични поклопци за горни столбови и ногарки за долните стубчиња, заштитна мрежа со влез кој се отвара со патент.

Може да ви се допаѓа и…