На залиха во главен магацин

Трамболина со скалички 12ft (366 cm)

19,990.00ден

SKU: 19355 Категории: ,

Опис

Димензии на трамболината во дијаметар 366 см.
Максимална носивост до 150 kg
Висина на мрежа до 180 см.
Трамболината е со надворешна мрежа и е со скалички .
Тежина на трамболината 55 кг .
Препорачано е за деца над 6 год.
Паковање: 1 пар. / Картон

Одлична забава за вашите најмили. Скокањето го зајакнува мускулниот систем, а исто така и психичкото здравје на дечињата