На попуст!
На залиха во главен магацин

Трамболина со Скалички 10ft (305 cm)

14,490.00ден

Попустот важи само за онлајн нарачка!

Опис

Максимална тежина до 120kg
Примена за надворешен простор и приватна употреба
Материјал: галванизиран челик
Подлогата за скокање е отпорна за скокање на временски услови
Внимание: не е наменето за деца под 3год
Карактеристики на трамболината: заштитна подлога со јадро од пена прекриено со долготрајна гумена навлака,60 галванизирани челични пружини, 6 горни и 6 долни галванизирани стубчиња, галванизирана челична рамка, пластични поклопци за горни стубчиња и ногарки за долните стубчиња, заштитна мрежа со влез кој се отвара со патент.