На попуст!
Нема на залиха

Трицикл Haari Blue Navy – Lionelo

5,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 2071/ 5903771700382 Категории ,

Опис

Како резултат на различноста овој трицикл долго ќе биде ваш придружник
Уникатната конструкција дозволува да се користи долги години. Седиштето на трициклот може да се врти кон напред и кон назад. Родителите го управуваат со рачка. Кога детето ќе биде способно да вози само, веднаш се менува во класичен трицикл.
Овој трицикл има безбедносен систем од 3 точки кои се со меки подлошки. Прилагодлива бариера која го штити од паѓање. Рачките се обложени со нелизгачки материјал.
Натстрешница која може да се собира, со мрежа која обезбедува проток на водух и штити од сончеви зраци. Има и светлечки делови да биде обележано кога го користите навечер.
Гуми направени од високо квалитетен материјал, со функција за намалување на удари и вибрации. Овие тркала се лесни за одржување и секогаш спремни – без пумпање.
Пространа корпа и дополнителна торба за да складирате играчки и слично. Може да се инсталира и држач за шише на рачката или на рачката што ја управува родителот.

– тежина до 25 кг
– димензии 48 x 114 x 70-99 см, склопен: 48 x 73 x 48 см.

Вие исто така би сакале…