На попуст!
На залиха

Тротинет Future Green – Qplay

2,310.00ден

SKU: QP20200105 Категории: ,

Опис

Компактно преклопување
Лесно алуминиумски волан
3 Led тркала за дополнителна стабилност
Прилагодлив управувач да расте заедно со вашето дете
Максимална тежина на корисникот: 50 кг
Димензии: 57L x 25W x 84Hcm
Преклопен димензии: 61L x 26W x 15Hcm