Нема на залиха

Виљушкар – Goki

4,190.00ден

Нема на залиха

Опис

Дрвен виљушкар со функционална дигалка. Се управува со подвижниот заден дел. Со него децата ќе пренесуваат товар како вистински професионалци. Тркалата се направени од вистинска гума.

Димензии: 36 x 17.5 x 39 cm

Препорачана возраст: 3г+