Нема на залиха

Влошки за гради – Baby Jem

390.00ден

Нема на залиха

SKU: 900257 Категории: ,

Опис

• Влошките за гради се дизајнирани да бидат ултра-тенки и високо апсорбирачки. Тие имаат тенка обвивка за поголема удобност и се екстра дискретни. Пакувањето содржи 30 парчиња.