На попуст!
На залиха во главен магацин

Воз со топчиња – Fisher Price

2,450.00ден

Опис

Центар за играње на надувување Fisher Price – воз со 25 топки има уникатна форма и дизајн со таен влез. Стискање рог со посебен звук. Атрактивен принт со животните пријатели на Fisher-Price. Безбедносни вентили за лесно надувување и дефлација.

Развива: фина моторика, имагинација и креативност.

Содржина на пакетот: 1 центар за игра, 25 обоени топки, 1 издржлив лепенка.

Димензии по надувување: 132 x 94 x 89 cm
Производител: Bestway

Возраст: 2+