На попуст!
На залиха

Вртелешка за креветче Magic forest – Chicco

2,710.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 097170000 Категорија:

Опис

Го смирува вашето бебе со неверојатна проекција на светлина, три меки шумски пријатели и седум релаксирачки мелодии.

Карактеристики
Погодна од раѓање
Шумски тематски проекции во светли бои
3 плишани животни кои се прикачуваат, вклучувајќи птица, мечка и полжав
3 функции за да се комбинираат по желба
Прекрасна разнобојна проекција на светлина
Нежна ротација на плишаните играчки
7 смирувачки мелодии
Погоден за дрвени кревети
Одлична за сензорна игра
Потребни се 3 x AA батерии (не се вклучени)

Играчката е повеќе од магична, додаток за детската или спална соба.
Идеална за забава и помош при заспивање на вашето малечко.
Дизајнирана во светли бои, доаѓа во комплет со три симпатични плишани привезоци (мечка, птица и полжав) кои можат да се отстранат за играње.
Комбинирајте или изберете помеѓу трите различни функции како што сакате.
Постои прекрасна проекција на светлина за стимулирање на нивниот развој на видот, со нежното ротирање на приврзоците.