На залиха во главен магацин

Зајче музичко First love – Chicco

1,290.00ден

SKU: 793000000 Категории: , ,

Опис

Меко зајче музичка кутија што свири нежни приспивни мелодии, идеални од раѓање.
Со врвци за лесно фиксирање на креветче, корпа и количка.
Средишниот дел на играчката во форма на срце содржи тропалка и може да се користи како привезок за ланче во текот на бременоста така што и бебето ќе слуша нежни звуци додека е во стомакот на мама