На залиха во главен магацин

Заштитници За Колена Со Лепенки Сини – Baby Jem

450.00ден

SKU: 900137 Категории: ,

Опис

• Благодарение на нивната памучна структура вашето бебе може слободно да ползи без да чувствува притисок на коленцата и неговата облека да биде заштитена се додека не научи да оди.
• Димензии на производот: 15x10cm.

Може да ви се допаѓа и…