Нема на залиха

Заштитник – Baby Jem

320.00ден

Нема на залиха

SKU: 900245 Категории: ,

Опис

• Заштитник кој е дизајниран да спречи децата да ги отвораат фиоките. Содржи самолеплива лента која го олеснува поставувањето. Производ кој може да се користи за сите видови фиоки.