Нема на залиха

Заштитник ролетна за прозор за автомобил црн – Baby Jem

1,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 900233 Категории: ,

Опис

• Заштитникот ви помага да заштитите вашето бебе од сончевите зраци и топлото време во текот на летото. Oвој заштитник за сонце функционира така што се ротира во правец нагоре-надолу. Изработен е од ткаенина што може да се избрише.