Нема на залиха

Заштитник за седиште – Baby Jem

530.00ден

Нема на залиха

SKU: 900111 Категории ,

Опис

• Заштитете го седиштето во автомобилот од непослушните ноџиња зад вашето седиште,и воедно ќе ве поштеди од постојано чистење на седиштето.Може лесно да се прикачи и лесно да се избрише.
• Димензии на производот: 40 x 55cm.
• Димензии на пакувањето: 13 x 20 x 3cm.