Нема на залиха

Зебра Дрвена Pull Along – Tooky Toy

390.00ден

Нема на залиха

SKU: 066TKC263 Категорија:

Опис

Зебра – играчка за влечење која ќе го привлече вниманието на Вашето дете со разнобојни бои и забавен дизајн.
Играчката за влечење е идеален начин за развој на координацијата и избалансирано одење.
Погодна е за играње и во затворено и на отворено.
Изработен од високо квалитетен материјал од МДФ во комбинација со дрво од смрека за дополнителна цврстина и издржливост.
Погоден за деца над 18 месеци.