Нема на залиха

Лизгалка First Slide – Paradiso Toys

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 06602426 Категории ,

Опис

Производот е погоден за деца од 1 до 3 години.
Компактна лизгалка погодна за внатрешна и надворешна употреба.
Лизгалката е опремена со отвор за вода.
2,30 кг
124.3×38.8×72.4 цм
118х40х19 цм