Prodavnica

Ценети потрошувачи,

Вашето задоволство е наша мисија!

Ве покануваме да нè посетите во нашата продавница во центарот на Скопје (позади Собрание). Во Тополино.мк ќе најдете широк асортиман на специјализирани производи за деца со висок квалитет, достапни најбрзо и наједноставно – директно од продавницата или со онлајн нарачка со достава до вашиот дом.

 

Имаме различни начини на плаќање што ви олеснуваат: во продавницата со картичка, онлајн со картичка, на фактура или при достава. Сите наши производи се испраќаат со брза пошта, вршејќи достава низ цела Македонија во сите градови и села.

 

Бидете безгрижни за залихата! Нашата екипа работи напорно за навремена промена на залихата на оваа веб продавница, гарантирајќи 99% точност на залихата. Направете свој избор и купете го производот што ви се допаѓа на време, бидејќи производите се ограничени и цените се склони на временска промена.

 

Тополино.мк го задржува правото на промена на цените без претходна најава.

 

Ако случајно добиете оштетен или нефункционален производ, не се грижите! Тополино.мк ќе го замени со нов, или во случај на немање на достапна количина од тој производ, ќе ви понудиме замена со сличен артикл. Ако тоа не ви одговара, вашите средства ќе ви бидат вратени во целост.

 

За сите прашања може да ни пишете на: info@topolino.mk, на социјалните мрежи: Facebook и Instagram, или слободно побарајте не на телефон или Viber на следниот број: 077 530 020

 

Посетете нè и подарете несебична среќа на вашето дете!

 

Со почит,
Тополино.мк

Продавница за Играчки и бебешка опрема – во Центар позади Собрание 
Ул. Даме Груев бр. 3/7 лок 19 Скопје.

 

Работно Време

Понеделник до Петок од 08:00 до 20:00 часот

Сабота од 9:00 до 16:00 Часот

Зошто Тополино.мк

Брза испорака

Безбедно плаќање

Најголем избор на играчки