На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка со Лулашка и Кош 3 во 1 – Pilsan

11,990.00ден

Опис

Димензии: 131x207x177 cm
Соодветно за возраст од 3 години
Макс. Носивост 35 кг.

Безбедносно заклучување на лулашката
Соодветно за повеќе деца да играат
Забавно и безбедно
Можност за употреба на отворени и затворени средини
Лесна инсталација
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи
Комплетот не вклучува топка за кошот