Нема на залиха

Нокшир музички со тркала Сина – Baby Jem

1,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900168 Категории ,

Опис

• Деца кои го користат нокширот со музички тркала процесот за одвикнување од пелени и тренинг за тоалет може да биде од 3 месеци до 1 година порано. Внатрешноста може лесно да се отстрани и исчисти.Многу родители го имаат избрано овој нокшир бидејќи тренингот за тоалет го прави пријатен и поразбирлив за детето.
• Димензии на производот: 29 x 32 x 24cm.