Нема на залиха

Седиште Forest Беж – Moni

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Погодно за деца со тежина од 15 до 36 кг (околу 4 до 12 години);
Широко и удобно анатомско седиште;
Изработено од високо-квалитетна ткаенина која дише за максимална удобност.
0,770 кг
39 х 33 х 14,5 цм