На попуст!
Нема на залиха

Столче За Хранење Cube Peacock Blue – Bright Starts

2,710.00ден

Нема на залиха

Опис

Вклучен послужавник,лесно за складирање и преносување
Обложено е со мека пена коа лесно се отстранува за поголемо дете
3 точки на отпор за поголема безбедност на детето
Безбедносен ремен за фиксирање на столица со што се обезбедува седиште до трпезариската маса
Лесно за складирање, послужавникот кој има простор за чаша се мие во машина за садови

Со седење во столчето бебето може игра, да ви се придружи на трпезата и да има целосно нов поглед на светот.
Базата за бебиња 2-во-1 го прави токму тоа!
Ообезбедува поддршка за самостојно седење на бебињата . 2 начини на употреба, базата за бебиња 2-во-1 е дизајнирана за употреба на подот, или може безбедно да се стави на трпезариски стол и да се користи како бустер седиште – што го прави совршен за време на игра, вечера или патување. Има безбедносен систем со 3 точки отпор.
Базата за бебиња 2-во-1 доаѓа со свој послужавник , лесно се складира и лесно е за транспорт, така што нема да го изгубите.
Додатокот од пена обезбедува дополнително амортизирање за бебето додека е помало а со отстранување останува пријатно кога бебето порасне.
Повеќе бои за да изберете: сива, лила, зелена, сина, циклама, црвена
Дизајнирано земајќи го родителството во предвид.