Нема на залиха

Заштитник за креветче – Baby Jem

2,690.00ден

Нема на залиха

Опис

• Заштитникот го намалува ризикот од паѓање на вашето дете од кревет,специјално дизајниран за употреба на кревети без странични бариери. Заштитникот може лесно да се свитка кога не е во употреба и му дава видно поле на вашето бебе со мекиот дел од мека мрежа што овозможува флексибилна заштита.
• Димензии на производот:120 x 48,5см.