Нема на залиха

Играчка За Во Бања Музичка Фонтана Со Китови – Hape

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478031067 Категории: ,

Опис

Направете го капењето магично со оваа прекрасна фонтана со музички китови! Изберете помеѓу гледањето фонтани што танцуваат на музиката, или играјте со секој кит како со дирки од пијано!

Едноставно, поставете ја на дното на кадата со подлогата за вшмукување. Потребни се батерии (не се вклучени во комплетот).