Нема на залиха

Торба За Мајка Evo Un – Mutsy

4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Достапни бои: Светло Сива, Темно Сива
Идеална торба за мајката во која можат да си ги складира потребните работи за нејзиното бебе. Вклучува посебни прегради за шишиња, памперс, храна. Торбата има патент со кои можете да го зголемите капацитетот на торбата.