Нема на залиха

Појас антиколик Беж – Baby Jem

620.00ден

Нема на залиха

SKU: 900083 Категории ,

Опис

• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 1 минутa на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 24x12cm.
• Димензии на пакувањето: 23x16x5cm.