На залиха во главен магацин

Четка Силиконска За Шише И Цуцла – Chicco

389.00ден

SKU: 097200000 Категории: ,

Опис

Четка за шишиња со силикон Chicco, без БПА, удобна рачка за држење, безбедна за во машина за миење садови и стерилизатор.
Хигиенски и без мирис.
Чисти без гребење.
Безбедна за во машина за миење садови и стерилизатор.
Рачка што не се лизга, удобна за држење.
Погодна да се закачи за сушење и складирање.
Изработена од силикон кој се користи во прехраната.
Без БПА.