Нема на залиха

Релаксатор Siesta Beige – Chipolino

3,250.00ден

Нема на залиха

SKU: SHES01904BE Категории: ,

Опис

Музичкиот релаксатор Siesta е одлично решение кое нуди сигурност и удобност во едно. Во релаксаторот, бебето ќе се чувствува добро и заштитено.
Овој релаксатор е погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг.;
Две позиции на потпирачот за грб;
Пречка со играчки за забавување на бебето;
Мека перница за поддршка на главата на бебето;
Заштитна лента;
Релаксаторот е опремен со музичка кутија со 10 мелодии и 3 нивоа на вибрации и контрола на јачината на звукот;
Музичка кутија има потреба од батерии – 2 ЕЕЗ. големина AA/LR14/1,5V (не е вклучено);
Bouncer е произведен во согласност со европскиот стандард EN 12790.

Може да ви се допаѓа и…