На залиха во главен магацин

Релаксатор Twinkle Tails – Bright Starts

6,660.00ден

Опис

Лулашката ќе овозможи најубави моменти на одмор и игра во најраниот период од животот на бебето.
Удобниот овален облик и меката плишана навлака ќе направат бебето да се чувствува како во прегратката на мајката.

Карактеристики:
2 позиции на прилагодување на наслонот за грб
Смирувачка вибрација на седиштето
7 мелодии и неколку звуци од природата со контрола на јачината на звукот
Пречка со играчки за бебето, која има и проекција на светло
Каиш за заштита
Навлаката може да се вади и пере во машина
Носивост до 9кг
потребни 3 батерии C/LR14 (не се вклучени)
Возраст 0м+