На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Две Врати 85x190x50 Truva Gray – Ilknur Bebe

14,390.00ден

SKU: TRU101 Категории: ,

Опис

Не се деформира ниту кога се монтира или демонтира.
На многу лесен начин може да ги организирате сите работи на вашето дете, со помош на закачалки, полици или фиоки.
Фиоките целосно се отвараат со помош на телескопска шина.
Боја: сјаен ламинат во бела боја / лакирана сива.
Ширина: 85 cm
Длабина: 50 cm
Висина: 190 cm
Основен материјал: ламиниран MDF
Врати, преден дел на фиоки: лакиран MDF
Нетоксична боја на база на вода
Рачки: природно дрво
Ногарки: цврста пластика

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…