Нема на залиха

Музичка вртелешка 3 во 1 Крем – Infantino

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 004915 Категории: ,

Опис

Во текот на ноќта бебето може мирно да спие со помош на музичката вртелешка
Ѕвездениот прожектор го осветлува простор и испушта мелодија
Поседува огледало и тајмер за автоматско исклучување
Како детето расте, оваа ноќна светилка може да се трансформира во ѕвезден прожектор поставен на креветчето
Наменето за бебиња од раѓање
Димензии: 41 цм x 13 цм x 30,5 цм

Може да ви се допаѓа и…