Купи!
На залиха во главен магацин

Кујна бела – Polar

7,190.00ден

Опис

Подготвувајте јадења со мама и тато и учете преку игра!  Кујната има мијалник, рерна и рингли, каде што можете да ги создадете омилените јадења за целото семејство.

Димензии на кујна: 60 x 45 x 90 cm
Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…