На залиха во главен магацин

Ранец Ананас – Црвена

690.00ден

SKU: 31522-3 Категорија:

Опис

• Ранче во облик на ананас за основните потреби на најмалечките каде и да појдете.
• Димензии на пакувањето: 27x29x10cm.

Може да ви се допаѓа и…