Нема на залиха

Жирафа Дрвена Pull Along – Tooky Toy

390.00ден

Нема на залиха

Опис

Жирафата на влечење ќе го привлече вниманието на Вашето дете со неговите разнобојни бои и забавен дизајн.
Играчката за влечење е идеален начин за развој на координацијата и рамнотежата .
Таа е погодна за играње и во затворено и на отворено. Изработено од висококвалитетен MDF материјал во комбинација со смрека дрво за дополнителна јачина и издржливост.
Погодно за деца над 18 месеци.