Нема на залиха

Метална вага – Goki

3,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 4013594518918 Категорија

Опис

За возраст од 5 години
Димензии: 25.5 x 13 x 14 cm
Материјал: Дрво, метал / Wood, metal

Цврста, стабилна и фасцинантно точна. Со метални тегови коишто можат да бидат прецизно прилагодени за да овозможат точно мерење. Чиниите се подвижни.