На залиха во главен магацин

Проодувалка Unicorn – Infantino

4,370.00ден

Опис

Наменето за бебиња од 6м до 36м.
Од првите чекори до волшебни возења, играчката расте со Вашето бебе.
Благодарение на опцијата „ставете и земете“, шарените топчиња се исфрлаат при движење.
Кога не се користат, топчињата може да се стават во седиштето за играчки.
Постојат 3 начини на игра: седење, одење и возење.
Копчето за прилагодување на брзината се наоѓа на тркалата.
Играчката содржи повеќе од 50 фрази, мелодии, песни, светлосни ефекти.
Поттикнува учење на броеви, бои и форми.
2AA батерии (не се вклучени).