На попуст!
На залиха во главен магацин

Буткалка Billy Walk & Ride Yellow – Chicco

3,590.00ден

SKU: 3082 /112114000 Категории ,

Опис

Први чекори и возење 2 во 1 инспирирани од Billy Big Wheels, играчка автомобил од Chicco со.
Први чекори од 12 месеци: ергономска рачка која е лесна за фаќање која му овозможува на детето да ги направи првите чекори со целосна безбедност.
Може да се вози од 18 месеци: детето се турка со нозете да се движи стабилно благодарение на големите тркала.