На попуст!
Нема на залиха

Музички Прожектор Мече Крем 0м+- Chicco

2,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Мека играчка прожектор со спектакуларни светлечки ефекти и релаксирачки мелодии:
– 100% мека играчка перфектна за гушкање, со меки пластични додатоци
– Проекција со автоматско менување на боите
– 30 минути на класична, џез, рок музика, модерни звуци на новата ера и звуци на природата
– Класична музика на Бах и Бетовен
– Лилаво копче за селектирање на Вашата омилена мелодија
– Може да се пере машински