На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Две Врати Sumela – Ilknur Bebe

14,390.00ден

SKU: SUM101 Категории: ,

Опис

Ги задоволува Вашите потреби за складирање на облека со закачалка, на полици и во широка фиока. Ќе ве придружува многу години бидејќи е изработен од високо кавлитетниот материјал.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 190 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…