На залиха во главен магацин

Столица За Хранење Mimzy 3 Во 1 Tile – Joie

10,490.00ден

Опис

Седиштето може да го ротирате за 360° само со една рака
Уникатен дизајн на рамката кога е отворена
Седиштето и рамката компактно се затвараат
Стои исправено кога е затворена
Послужавникот со држач за чаша се прилагодува во 3 позиции
Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од столицата
Послужавникот може да се мие во машина
Пречка помеѓу нозете, поставена на долниот дел од послужавникот, за поголема безбедност на детето
Наслонот за грбот се прилагодува во 5 позиции, вклучувајќи ја и позицијата за новороденче
5 прилагодувања на висината
Меко перниче за поголема удобност на бебето, кое може да се одстрани
Навлаката се вади за перење
Седиштето се ротира во 4 правци
Држачот за нозе се прилагодува во 3 позиции
Со помош на 2 тркала лесно ќе ја преместите столицата од една соба во друга
Безбедносни каиши на столицата
Наменета од раѓање до 15кг

Може да ви се допаѓа и…