На залиха во главен магацин

Креветче Tommy Blue – Moni

3,590.00ден

Опис

Креветче TOMMY BLUE – MONI
Преносливо креветче;
Две нивоа;
Креветчето има страничен влез со патент;
Соодветно при подолги и чести патувања.

Вие исто така би сакале…