Нема на залиха

Гнездо и гимнастика Фарма – Galt Англија

4,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 5011979558077 Категории ,

Опис

За возраст од 0 до 12 месеци
Матријал: Текстил – се пере во машина
Димензии: 90cm надворешен дијаметар

Мека мулти-сензорна околина со забавна сцена на фарма околу Playnest® и вежбална како небото горе. Playnest® е прстен на надувување, покриен со ткаенина, кој го поддржува бебето за време на играта. Има текстури и звуци за истражување во 4-те играчки за вежбање и 8-те активности околу Playnest®. И координацијата на рацете и очите и манипулативните вештини се охрабруваат така што Playnest® & Gym ќе играат важна улога во физичкиот развој и играта на бебето. Навлаките на Playnest® & Gym и меките играчки се перат во машина.