На залиха во главен магацин

Количка за кукли – Candy Chic – Janod

2,790.00ден

Опис

Оваа прекрасна количка за кукли со светкави детали ќе го придружува вашето дете во неговите први истражувања. Ајде да се прошетаме заедно со бебето! Со Velcro системот за зацврстивање, куклата ќе биде врзана на седиштето, а текстилната корпа под него ќе ви овозможи да ги сместите шишињата и другите бебешки додатоци додека сте надвор на прошетка. Соодветно за кукли до 42 cm. (Куклата не е вклучена).

Димензии: 32,5 x 38 x 50 cm
Возраст: 18-36 м
Материјал: Дрво ( иверка и медијапан)