Нема на залиха

Комода Ана – Simpson

13,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 10004 Категорија

Опис

Комодата АНА има весел дизајн.
Комодата е во комплет со подлога за пресоблекување и када.
Комодата содржи четири фиоки, како и тркала за полесно движење.
Димензиите се: Висина 90 / Ширина 75 / Должина 50 см.
Боја: БЕЛА.