На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Музичка Проодувалка – Hape

4,340.00ден

SKU: 2857 / E0383A Категории , ,

Опис

Помогнете им на вашите малечки да ги направат своите први чекори со стил, со оваа прекрасна музичка проодувалка. Погледнете како им светнуваат лицата додека почнуваат да одат и слушаат музика што свири додека одат! Со прилагодлива брзина, оваа количка исто така има и тапан, ксилофон и три дрвени блокчиња што се вртат.

Музиката се произведува механички и може да се вклучува и исклучува. Не се потребни батерии.

Вие исто така би сакале…