На залиха во главен магацин

Комплет за мали градинари – Весела Градина – Janod

1,990.00ден

SKU: 3700217331870 Категорија:

Опис

Работете со овие алати за во градината, исто како и возрасните. Комплетот содржи кантичка за полевање, лопатка, гребло и ракавици. Алатите се направени од дрво и метал, а ракавиците се платнени, со гумена облога.

Наменети се за возраст од 3 до 8 години